Kinas kitaip, erdvinis kinas, filmai

KINAS KITAIP - tai unikalus ir naujoviškas būdas patirti gyvą kino filmų seanso džiaugsmą!

Mes mylime kiną, o Jūs? Tačiau kartais net patiems didžiausiems kino gurmanams pabosta žiūrėti serialus ir kino filmus namuose, o kino teatras nebedžiugina. Jeigu pritrūko idėjų laisvalaikiui, renginiams ir šventėms, norite sudominti vaikus begaliniu mokslo pasauliu, išbandyti keliavimą kosmose, laike, o galbūt net žmogaus kūno ląstelėse - visą tai siūlome mes - jauna ir veržli KINAS KITAIP komanda.

Nuo šiol galite prisiliesti prie galaktikų, išmatuoti Urano temperatūrą, skrieti it kometa ir netgi pasivaikščioti saulės paviršiumi! KINAS KITAIP yra virtuali erdvė, kurioje naujausių technologijų - veidrodinės projekcinės sistemos dėka 360° kampu perteikiamas vaizdas ant išgaubto ekrano. Tokiu novatorišku būdu sukuriamas itin gyvas filmas, kurio dalyviais esate Jūs.

Žymus anglų fizikas Stephen Hawking kartą pasakė: "Pažvelkite į žvaigždes, o ne žemyn po savo kojomis. Pabandykite įprasminti tai, ką matote, ir pasidomėkite, kas priverčia egzistuoti visatą. Būkite smalsūs". KINAS KITAIP tai ne tik originali pramoga visai šeimai ir draugų kompanijai, idėja verslo komandos formavimui (team building), švenčių (mergvakariai, bernvakariai, gimtadieniai, krikštynos ir kt.) erdvė, bet ir šiuolaikinė mobili edukacinė priemonė mokykloms, darželiams, neformalioms ugdymo institucijoms.

Erdvinis kinas skatina teigiamas emocijas, ugdo kūrybiškumą ir norą kurti, praplečia akiratį, papildo pamokų turinį naujais faktais. Nuo šiol fizika, biologija, geografija ir kiti mokslai bus įsisavinami daug lengviau. Tereikia vieno Jūsų skambučio ir mes jau čia, Jūsų mieste visoje Lietuvoje. KINAS KITAIP - su mumis pažinti pasaulį yra taip paprasta!

© 2020 KINAS KITAIP +37067924215. Visos teisės saugomos.
Powered by Webnode
Create your website for free!